Ogłoszenia Parafialne I Niedziela Wielkiego Postu
- Przeżywamy dzisiaj I Niedzielę Wielkiego Postu. O godz. 15.00 Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym po nich Msza Św.
- W środę przed Mszą Św. wieczorową nabożeństwo do Św. Józefa.
- W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek, I Sobota i I Niedziela miesiąca Marca.
- W I czwartek przed Mszą Św. wieczorową od godz. 16.30 wystawienie NS, Litania do Krwi Chrystusa i modlitwa o powołania. Po Mszy Św. spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św.
- W I piątek od godz. 8.30 odwiedziny chorych – Koprzywnica i Łukowiec. O godz. 16.00 wystawienie NS i spowiedź I piątkowa, Litania do Serca Pana Jezusa, następnie o godz. 16.30 Droga Krzyżowa. O godz. 20.00 druga Droga Krzyżowa.
- W sobotę o godz. 16.00 wystawienie NS, rozważnie i różaniec pierwszo sobotni.
- W przyszłą niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych
- Do sprzątania Kościoła w tym tygodniu prosimy parafian z ul. Klasztornej. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła parafianom z ul. Rynku i Małego Rynku.
- Drodzy Parafianie – życzę wam dobrej i spokojnej niedzieli i całego rozpoczynającego się I tygodnia Wielkiego Postu. Szczęść Boże