Ogłoszenia parafialne

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Witamy Wszystkich wiernych na stronie Parafii Matki Bożej Różańcowej w Koprzywnicy. Wierzymy, że stanie się ona szybkim źródłem informacji i pozwoli na jeszcze głębsze zjednoczenie we wspólnocie parafialnej.

Modlitwa do świętego Józefa, orędownika we wszelkich potrzebach i uciskach

sw jozef

Chwalebny święty Józefie, Oblubieńcze Maryi, pamiętaj o nas. Czuwaj nad nami, najmilszy nasz Stróżu. Wspieraj nas w dążeniu do świętości, Mężu sprawiedliwy. Zaopatruj nasze potrzeby duchowe i doczesne, najdroższy Karmicielu Przenajświętszego Dzieciątka Jezus.

Wierny Opiekunie, któremu został powierzony najdroższy Skarb nasz, Jezus, weź pod swoją opiekę i wstawiennictwo sprawę, którą Tobie polecam… Niech jej skutek będzie na chwałę Bożą i na pożytek naszych dusz. Amen.

Kościół pw. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych

Kaplica1a

Kaplica pw. św. Joanny Beretty Molla

Kaplica2a

Kościół pw. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych

Kaplica pw. św. Joanny Beretty Molla

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.01.2022r.

 1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny Czas Bożego Narodzenia. W Kościele rozpoczyna się I cz. Czasu Zwykłego, która będzie trwał do 2 Marca, czyli do Środy Popielcowej.
 2. W Tradycji Kościoła w Polsce w naszych kościołach pozostaje jeszcze wystrój świąteczny i śpiewa się kolędy do Święta Ofiarowania Pańskiego, czyli do 2 lutego.
 3. W piątek na Mszę Św. wieczorową i spotkanie zapraszam młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 4. W sobotę na Mszę Św. wieczorową i spotkanie zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz rodzicami.
 5. Do sprzątania Kościoła w tym tygodniu prosimy Parafian z I cz. ul. Zarzecze. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła parafianom z ul. Sandomierskiej.
 6. Bóg zapłać za ofiary składane na Kościół.
 7. Drodzy Parafianie – życzę wam dobrej niedzieli i dobrego przeżycia nowego rozpoczynającego się tygodnia.                                                                                                                    Szczęść Boże.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2022 - UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

 1. Przeżywamy Czas Bożego Narodzenia, który będzie trwał do 9 stycznia czyli do Niedzieli Chrztu Pańskiego. W Tradycji Kościoła w Polsce w naszych kościołach pozostają jeszcze Szopki Betlejemskie i śpiewa się kolędy do Święta Ofiarowania Pańskiego, czyli do 2 lutego.
 2. W czwartek 6 stycznia będziemy przeżywać Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Po każdej Mszy Św. poświęcenie kredy i kadzidła. Na drzwiach naszych domów piszemy litery C+M+B 2022 co oznacza - Chryste błogosław nasz dom.       
 3. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek miesiąca Stycznia.  W I Czwartek  przed Mszą Św. wieczorową o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Krwi Chrystusa i modlitwa  o powołania.
 4. W I Piątek od godz. 8.30 odwiedziny chorych: Koprzywnica, Błonie i Łukowiec. O godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź  i Litania do Serca Pana Jezusa.             
 5. W przyszłą niedzielę, Niedzielę  Chrztu Pańskiego w czasie każdej Mszy Św. odnowienie przyrzeczne chrzcielnych i podziękowanie Panu Bogu za dar Chrztu Św.       
 6. Do sprzątania Kościoła w tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Sandomierskiej. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła parafianom z II cz. ul.11 Listopada i 3 Maja.
 7. Bóg zapłać za ofiary składane na Kościół.
 8. Spotkanie z rodzinami w kościele parafialnym w ramach wizyty kolędowej: PONIEDZIAŁEK 3.01.-00 – O Boże błogo. dla rodzin i osób z ul. Sandomierskiej; WTOREK 4.01- 17.00 – O Boże błogo. dla rodzin i osób z ul. Armii Krajowej, Krakowskiej, Rzecznej i Miodowej; ŚRODA 5.01- 17.00 – O Boże błogo. dla rodzin i osób z ul. Piłsudskiego i Leśnej; PIĄTEK 7.01.- 17.00 – O Boże błogo. dla rodzin i osób z ul. Gęsiej, Garncarskiej i Osieckiej
 9. Drodzy Parafianie – życzę wam dobrej niedzieli i całego nowego tygodnia.

  Szczęść Boże.

Ogłoszenia parafialne Zesłanie Ducha świętego - 2021

                                                 

 1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie radosnego Okresu Wielkanocnego. Od jutra rozpoczyna się Okres Zwykły w Kościele,  który będzie trwał do 28 listopada , czyli do rozpoczęcia Adwentu.                   
 2. Trwa miesiąc Maj, zachęcam do udziału w codziennych nabożeństwach majowych.
 3. W tym tygodniu w Liturgii przypada : w poniedziałek Święto Matki Kościoła, w środę wspomnienie Św. Filipa Neri, w czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, w sobotę wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej.  
 4. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła parafianom z I cz. ul. Zarzecze. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła parafian z II cz. ul. Zarzecze.                  
 5. Do przyjęcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: Mariusz Materkowski z naszej parafii zam. na ul. Zarzecze i Patrycja Hara zam. w Krowiej Górze z parafii z Łoniów zap. II.
 6. Bóg zapłać za ofiary składane na elewację kościoła.
 7. Drodzy Parafianie –  życzę wam dużo pokoju, zdrowia i opieki Matki Bożej na cały rozpoczynający się nowy tydzień.  

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Wniebowstąpienie Pańskie 2021

 1. Trwa miesiąc Maj, zachęcam do udziału w codziennych nabożeństwach majowych.
 2. W sobotę będziemy przeżywać odpust ku czci Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Łukowcu, w czasie którego, młodzież z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania. Rozpoczęcie uroczystości  o godz. 11.00.
 3. Pragnę podziękować rodzicom dzieci komunijnych za zakupioną i ofiarowaną Chrzcielnicę do naszego kościoła.                                                                                                                                                                                                                                            
 4. Dziękuję rodzicom dzieci rocznicowych za sprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła parafian z I cz. ul. Zarzecze.
 5. Do przyjęcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: Mariusz Materkowski z naszej parafii zam. na ul. Zarzecze i Patrycja Hara zam. w Krowiej Górze z parafii z Łoniów zap. I. Aleksandra Szczęch z naszej Parafii, zam. Koprzywnica ul.11 Listopada i Mateusz Piotrowski z Tarnobrzega                      z Parafii MBNP zap. III. 
 6. Bóg zapłać za ofiary składane na elewację kościoła.
 7. Drodzy Parafianie – życzę wam dużo pokoju, zdrowia i opieki Matki Bożej na cały rozpoczynający się nowy tydzień.                                                                                                                                                         Szczęść Boże.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - IV Niedziela Wielkanocna 2021

 1. W tym tygodniu w Liturgii przypada: we czwartek Święto Św. Katarzyny Sieneńskiej.
 2. W poniedziałek na godz. 17.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. wraz z rodzicami.
 3. We wtorek zapraszam młodzież VI klasy Szkoły Podstawowej przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami.
 4. W środę przed Mszą Św. wieczorową nabożeństwo do Św. Józefa
 5. W sobotę rozpoczynamy miesiąc maj i nabożeństwa majowe. Nabożeństwa majowe codziennie oprócz niedziel o godz. 17.30. w niedzielę o godz. 16.30.
 6. Również w sobotę zapraszam na kolejne w tym roku nabożeństwo pierwszo - sobotnie o godz. 16.40.   
 7. W niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
 8. Do sprzątania kościoła prosimy Parafian z ul. Sandomierskiej. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła parafianom z II cz. ul. 11 Listopada i 3 Maja
 9. Bóg zapłać za ofiary składane na elewację kościoła.
 10. Drodzy Parafianie – życzę wam dużo pokoju, zdrowia i opieki Matki Bożej na cały rozpoczynający się nowy tydzień.                                                               

Szczęść Boże.

ds caritas sdm Opoka

Liturgia dnia

Msze św. i nabożeństwa

W niedziele : 7 30, 1200, 1700

W dni powszednie: 700, 1700 

W okresie od 1 lipca do 1 września

Msza Św. wieczorowa na tygodniu o godz. 1900

Łukowiec: 930,

Krzcin: 1045

Nabożeństwa cotygodniowe:

Środa -  do Św. Józefa

Sobota – Nowenna do MBR

I Czwartek miesiąca

I Piątek miesiąca

I Sobota miesiąca

13 Dzień miesiąca

Kancelaria czynna:

 • po Mszy św. porannej i wieczorowej
 • po Mszy św. porannej i wieczorowej
 • po Mszy św. porannej i wieczorowej
 • po Mszy św. porannej i wieczorowej
 • po Mszy św. porannej i wieczorowej
 • -
 • -

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 109

Wczoraj 515

W tym tygodniu 2543

W tym miesiącu 9349

Ogółem 603189

Kubik-Rubik Joomla! Extensions