OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2022 - UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Witamy Wszystkich wiernych na stronie Parafii Matki Bożej Różańcowej w Koprzywnicy. Wierzymy, że stanie się ona szybkim źródłem informacji i pozwoli na jeszcze głębsze zjednoczenie we wspólnocie parafialnej.

Modlitwa do świętego Józefa, orędownika we wszelkich potrzebach i uciskach

sw jozef

Chwalebny święty Józefie, Oblubieńcze Maryi, pamiętaj o nas. Czuwaj nad nami, najmilszy nasz Stróżu. Wspieraj nas w dążeniu do świętości, Mężu sprawiedliwy. Zaopatruj nasze potrzeby duchowe i doczesne, najdroższy Karmicielu Przenajświętszego Dzieciątka Jezus.

Wierny Opiekunie, któremu został powierzony najdroższy Skarb nasz, Jezus, weź pod swoją opiekę i wstawiennictwo sprawę, którą Tobie polecam… Niech jej skutek będzie na chwałę Bożą i na pożytek naszych dusz. Amen.

Kościół pw. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych

Kaplica1a

Kościół pw. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2022 - UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

 1. Przeżywamy Czas Bożego Narodzenia, który będzie trwał do 9 stycznia czyli do Niedzieli Chrztu Pańskiego. W Tradycji Kościoła w Polsce w naszych kościołach pozostają jeszcze Szopki Betlejemskie i śpiewa się kolędy do Święta Ofiarowania Pańskiego, czyli do 2 lutego.
 2. W czwartek 6 stycznia będziemy przeżywać Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Po każdej Mszy Św. poświęcenie kredy i kadzidła. Na drzwiach naszych domów piszemy litery C+M+B 2022 co oznacza - Chryste błogosław nasz dom.       
 3. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek miesiąca Stycznia.  W I Czwartek  przed Mszą Św. wieczorową o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Krwi Chrystusa i modlitwa  o powołania.
 4. W I Piątek od godz. 8.30 odwiedziny chorych: Koprzywnica, Błonie i Łukowiec. O godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź  i Litania do Serca Pana Jezusa.             
 5. W przyszłą niedzielę, Niedzielę  Chrztu Pańskiego w czasie każdej Mszy Św. odnowienie przyrzeczne chrzcielnych i podziękowanie Panu Bogu za dar Chrztu Św.       
 6. Do sprzątania Kościoła w tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Sandomierskiej. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła parafianom z II cz. ul.11 Listopada i 3 Maja.
 7. Bóg zapłać za ofiary składane na Kościół.
 8. Spotkanie z rodzinami w kościele parafialnym w ramach wizyty kolędowej: PONIEDZIAŁEK 3.01.-00 – O Boże błogo. dla rodzin i osób z ul. Sandomierskiej; WTOREK 4.01- 17.00 – O Boże błogo. dla rodzin i osób z ul. Armii Krajowej, Krakowskiej, Rzecznej i Miodowej; ŚRODA 5.01- 17.00 – O Boże błogo. dla rodzin i osób z ul. Piłsudskiego i Leśnej; PIĄTEK 7.01.- 17.00 – O Boże błogo. dla rodzin i osób z ul. Gęsiej, Garncarskiej i Osieckiej
 9. Drodzy Parafianie – życzę wam dobrej niedzieli i całego nowego tygodnia.

  Szczęść Boże.

ds caritas sdm Opoka

Liturgia dnia

Msze św. i nabożeństwa

W niedziele : 800, 1200, 1700

W dni powszednie: 700, 1700 

W okresie od 1 lipca do 1 września

Msza Św. wieczorowa na tygodniu o godz. 1700

Łukowiec: 1000,

Nabożeństwa cotygodniowe:

Środa -  do Św. Józefa

Sobota – Nowenna do MBR

I Czwartek miesiąca

I Piątek miesiąca

I Sobota miesiąca

13 Dzień miesiąca

Kancelaria czynna:

 • po Mszy św. porannej i wieczorowej
 • po Mszy św. porannej i wieczorowej
 • po Mszy św. porannej i wieczorowej
 • po Mszy św. porannej i wieczorowej
 • po Mszy św. porannej i wieczorowej
 • -
 • -

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 144

Wczoraj 1568

W tym tygodniu 144

W tym miesiącu 19892

Ogółem 1697646

Kubik-Rubik Joomla! Extensions