OGŁOSZENIA PARAFIALNE -XV Niedziela Zwykła 2019

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Witamy Wszystkich wiernych na stronie Parafii Matki Bożej Różańcowej w Koprzywnicy. Wierzymy, że stanie się ona szybkim źródłem informacji i pozwoli na jeszcze głębsze zjednoczenie we wspólnocie parafialnej.

Modlitwa do świętego Józefa, orędownika we wszelkich potrzebach i uciskach

sw jozef

Chwalebny święty Józefie, Oblubieńcze Maryi, pamiętaj o nas. Czuwaj nad nami, najmilszy nasz Stróżu. Wspieraj nas w dążeniu do świętości, Mężu sprawiedliwy. Zaopatruj nasze potrzeby duchowe i doczesne, najdroższy Karmicielu Przenajświętszego Dzieciątka Jezus.

Wierny Opiekunie, któremu został powierzony najdroższy Skarb nasz, Jezus, weź pod swoją opiekę i wstawiennictwo sprawę, którą Tobie polecam… Niech jej skutek będzie na chwałę Bożą i na pożytek naszych dusz. Amen.

Kościół pw. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych

Kaplica1a

Kościół pw. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

OGŁOSZENIA PARAFIALNE -XV Niedziela Zwykła 2019

1. W tym tygodniu w Liturgii przypada: w poniedziałek wspomnienie Św. Bonawentury, we wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel.

2. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu prosimy parafian z ul. Klasztornej. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła parafianom z Rynku i Małego Rynku.

3. Zachęcam do udziału w pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 4 – 12 sierpień tego roku.

4. Bóg zapłać za ofiary na renowację dachu kościoła.

5. Do przyjęcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: Damian Pruś z naszej parafii i Renata Gawrońska z Sulisławic zapowiedź II.

6. W przyszłą niedzielą po Mszach Św. poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia Św. Krzysztofa patrona Kierowców.

7. W niedzielę 28 lipca po raz czwarty pojedziemy w pielgrzymce parafialnej do Matki Bożej Sulisławskiej. Rozpoczęcie o godz. 15.00 .

8. Dom Kultury zaprasza w niedzielę 14 lipca br. na rynek do Koprzywnicy na wydarzenia: - otwarty wernisaż Klubu Plastyka Amatora podczas którego będzie możliwość spotkania i porozmawiania z autorkami prac. Będzie także możliwość zakupu obrazów;- happening plastyczny dla dzieci. Udział w obydwu wydarzeniach jest bezpłatny. Zapraszamy w godzinach 16.0018.00.

9. Drodzy Parafianie – życzę wam dobrej i spokojnej niedzieli i całego rozpoczynającego się XV tygodnia zwykłego.

Szczęść Boże.

ds caritas sdm Opoka

Liturgia dnia

Msze św. i nabożeństwa

W niedziele : 800, 1200, 1700

W dni powszednie: 700, 1700 

W okresie od 1 lipca do 1 września

Msza Św. wieczorowa na tygodniu o godz. 1700

Łukowiec: 1000,

Nabożeństwa cotygodniowe:

Środa -  do Św. Józefa

Sobota – Nowenna do MBR

I Czwartek miesiąca

I Piątek miesiąca

I Sobota miesiąca

13 Dzień miesiąca

Kancelaria czynna:

  • po Mszy św. porannej i wieczorowej
  • po Mszy św. porannej i wieczorowej
  • po Mszy św. porannej i wieczorowej
  • po Mszy św. porannej i wieczorowej
  • po Mszy św. porannej i wieczorowej
  • -
  • -

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 1926

Wczoraj 1894

W tym tygodniu 7267

W tym miesiącu 37070

Ogółem 2546259

Kubik-Rubik Joomla! Extensions