1. Przeżywamy dzisiaj ostatnią niedzielę lipca. O godz. 15.00 w Sanktuarium w Sulisławicach rozpocznie się IV Pielgrzymka Parafialna. W programie wystawienie NS, Koronka do Miłosierdzia Bożego, różaniec i Msza Św., dla chętnych możliwość spowiedzi św. O godz. 14.15. wyjazd autokaru z rynku do Sulisławic.
2. W tym tygodniu w Liturgii przypada: w poniedziałek wspomnienie Św. Marty, w środę wspomnienie Św. Ignacego Loyoli, w czwartek wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego.
3. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek, I Sobota i I Niedziela miesiąca.
4. W I czwartek o godz. 18.30. wystawienie NS i Litania do Krwi Chrystusa.
5. W I piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych: Koprzywnica, Błonie, Łukowiec i Krzcin. O godz. 18.30 wystawienie NS i spowiedź I piątkowa.
6. W I sobotę o godz. 18.00 wystawienie NS, nabożeństwo I sobotnie z rozważaniem, różaniec i Msza Św. Zakończenie Apelem Jasnogórskim.
7. W I niedzielę wystawienie NS i adoracja. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
8. W czwartek rozpoczynamy miesiąc sierpień. W tradycji polskiej jest to miesiąc abstynencji od napojów alkoholowych. Zachęcam do podjęcia abstynencji.
9. W niedzielę 4 sierpnia k. godz. 18.00 przyjdzie do nas na nocleg Piesza Pielgrzymka z Janowa Lubelskiego, idąca na Jasna Górę. Proszę o ciepłe i życzliwe przyjęcie pielgrzymów na nocleg. W poniedziałek rano o godz. 7.00, będzie odprawiona wspólna Msza Św. z pielgrzymami, na którą serdecznie zapraszam.
10. Od jutra rozpoczynają się prace renowacyjne przy dachu naszego kościoła.
11. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu prosimy parafian z ul. Piaskowej.
12. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła parafianom z ul. Tarnobrzeskiej.
13. Bóg zapłać za składane ofiary na renowację dachu kościoła.
14. Do przyjęcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: Łukasz Floras z Krzcina z naszej parafii i Marta Słupaczek z parafii Św. Michała Archanioła z Zamościa zap. I.
15. Drodzy Parafianie – życzę wam dobrej i spokojnej niedzieli i całego rozpoczynającego się nowego tygodnia.
Szczęść Boże.