SŁOWO PROBOSZCZA
Drodzy Parafianie
Po dwóch latach przerwy nasza wspólnota parafialna przeżywa dzisiaj podniosłe i radosne wydarzenie jakim jest Uroczystość I Komunii Świętej. Jest to dobra okazja aby wraz z dziećmi przeżyć ponownie swoją radość z przyjmowania Pana Jezusa w Komunii Św. i wyrazić wielką wdzięczność Chrystusowi, że w tym małym, białym konsekrowanym chlebie daje nam siebie jako największy dar miłości Boga do człowieka.
Komunia Św. łączy nas z Jezusem Chrystusem i z całą wspólnotą Kościoła, daje nam wewnętrzną moc i siłę, pokój i radość, umacnia nas w wierze nadziei, miłości i otwiera nam drogę do nieba.
Korzystajmy więc z tego wyjątkowego i nieocenionego daru jak najczęściej z czystym sercem, uwielbiając Boga za wszystko w naszym Panu Jezusie Chrystusie.
Szczęść Boże